Telefon

+420 731 552 599

E-mail

coaching@michaela-sotolova.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

O mněO mně

Po 15 leté praxi v oblasti řízení lidských zdrojů jsem se rozhodla rozšířit svůj obzor, kompetence a dovednosti právě kurzem koučování. Koučování je dnes můj život, plně jsem této dovednosti propadla a rozhodla se dále věnovat pomoci a podpoře druhých lidí. Vzhledem k tomu, že jsem i já za pomocí koučinku prošla trasformací sebe sama a našla svou identitu a smysl života, velmi této metodě věřím.

Naučila jsem se zacházet se svým životem zodpovědně a s respektem, tak jako i s druhými lidmi. Ke všem lidem kolem sebe přistupuji s pokorou a respektuji plně jejich názory a činy. Všichni máme právo zvolit si svou vlastní cestu. V budování kariéry, „objevování smyslu života“ nebo v udržování vztahů. Jako kouč chci lidem dávat příležitost, aby využívali jejich vlastní pravomoc i odpovědnost, jako jsem se to naučila já.

Vedení rozhovoru koučovacím způsobem je velmi silný a efektivní způsob, jak pomáhat ostatním. Velmi si vážím toho, že dostávám svolení prožívat s klientem jeho důležité etapy života a být svědkem zázraku prozření. Nalézám v tom svůj nový smysl života.

Mám téměř 15 let zkušenosti z mezinárodních korporací. Pracovala jsem v oblasti řízení lidských zdrojů. Koučování je pro mě práce i koníček.

Mým klientům nabízím manažerský, kariérní a životní koučink. Pomáhám jim uvědomit si svou hodnotu a naplno ji využít ve svůj prospěch. Používám metodu, která pomáhá nastavovat různé úhly pohledu a podněcuje k novému způsobu přemýšlení. Moje výhoda Vašeho kouče je v naprosté nestrannosti, vzájemné rovnoprávnosti vztahu kouče a klienta, podpořené naprostou důvěrou a otevřeností, která pomáhá vytvářet a odhalovat nová, odvážná řešení.

Odměnou je jim vyšší spokojenost a zvýšení vlastní motivace. Více si váží sami sebe a zvyšují si vlastní sebevědomí. Jsou schopni si snadněji plnit své sny a stávají se tak aktivnější v řízení svého života.

 

Cizí jazyky

Anglický jazyk (aktivně)

 

Vzdělání

logo_UHK4

UHK – Univerzita Hradec Králové (Finanční management)

 

logo_ICF4

Akreditovaný externí profesionální kouč MŠMT ČR a ICF (2014)

 

logo_ERI4

Akreditovaný kurz koučování – Věda i Umění 1. – 4. modul (2014) Erickson College (Vancouver, Kanada)

 

Praxe

15 let praxe v oblasti řízení lidských zdrojů

Více na  LinkedIn

 

Certifikáty a osvědčení