Telefon

+420 731 552 599

E-mail

coaching@michaela-sotolova.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Koučink je souhrn metod, který pomáhá a podporuje koučovaného k jeho osobnímu rozvoji. Je založen na předpokladu, že každý z nás je jedinečný a má v sobě ukrytý ještě neobjevený potenciál. Kouč je průvodcem na této cestě, který pomáhá otevírat nové obzory a nacházet dosud skryté zdroje člověka. Pomáhá směřovat mysl s využitím pozitivního rámce, otevřených otázek a zaměřuje se na měřitelnost a určení důležitosti a priorit. Samotné koučování je založeno na vzájemné důvěře a respektu mezi koučem a koučovaným.

V koučování se zaměřuji na Vaši současnost a budoucnost. Sami si určíte, co chcete, za jakými sny chcete jít a čeho chcete dosáhnout. Jako kouč Vám pomohu, abyste se v přítomnosti cítili spokojeně a dostali dostatečnou energii a motivaci získat to, po čem toužíte. Pomohu Vám lépe se zorientovat v současném životě, činit správná rozhodnutí do budoucnosti, jasně si definovat, kde chcete být, jak se tam dostat rychleji a jednodušeji a jak odstranit zábrany na Vaší životní cestě.

Vy sami si vytvoříte konkrétní představu o tom, jakým směrem se dále vydáte a jaké kroky podniknete. Získáte tak nové nápady a inspiraci pro můj osobní i profesní život, ujasníte si priority, získáte chuť na sobě pracovat a aktivně utvářet svou budoucnost.

Cílem koučinku je, abyste získali novou inspiraci, jiný úhel pohledu na situaci, kterou řešíte či prožíváte a z koučování si odnesli jasnou představu o možnostech řešení své otázky či situace a konkrétní kroky pro své další směřování.

 

Co koučování není

Koučování není ani terapie, ani poradenství. Zjednodušeně řečeno: Terapeut je odborník, léčí člověka, který není po zdravotní stránce zcela v pořádku. Poradce je expert, dává odborné rady.

Má práce je však o aktivní a intenzivní spolupráci s klientem. Samozřejmě o mentoring a poradenství si můžete přímo požádat.