Telefon

+420 731 552 599

E-mail

coaching@michaela-sotolova.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Samotné koučování je založeno na strukturovaném rozhovoru. Prostřednictvím otázek Vám pomohu otevřít mysl, nalézt souvislosti a utřídit si myšlenky. Pomohu Vám zbavit se strachu a zvýšit Váš osobní potenciál. Společně budeme dohlížet na udržení směru resp. zvoleného cíle.

Na prvním sezení se dovíte co koučování je, jak funguje, kdo jsem a jak s klienty pracuji. Také na vlastní kůži ucítíte, jaké to je být koučovaným. Sami se poté můžete rozhodnout, zda budete chtít mého koučování využít.

Vztah kouče a klienta je velmi důležitý. Musí být založený na vzájemné důvěře a otevřenosti. Stejně tak přístupů používaných v koučování je mnoho a hodně lidí má také o koučinku zkreslené představy nebo nemají zatím žádné informace. Nedovedou si práci s koučem představit. Proto první setkání považuji za zkušební a poskytuji je zcela zdarma, bez jakýchkoli závazků a podmínek.

První cca 60 minutové sezení je tedy zdarma. V tomto čase Vás seznámím s principy koučování a společně si koučování prakticky vyzkoušíme.

Poté Vám sestavím koučink na míru, podle vašich potřeb a přesně zadaných požadavků. Ke každému klientovi přistupuji individuálně.